TÄHESÄRA MEREPIIRIL!

Hooldused Näo - ja kehahooldused

BDR Nahahooldus

Bdr(Beauty Defect Repair) on uudne meetod nahahoolduses, muutes selle siledamaks ja värskemaks, vähendab kortsukesi ja nahadefekte, parandab naha verevarustust.

Bdr on pärit Saksamaalt ja on välja töötatud enam kui 35 aastase rikkaliku praktilise Medical Beauty kosmetoloogia kogemuse ja teadussaavutuste baasil ning seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse ja meditsiinilise iluravitaseme tulemuse.

BDR konseptsiooni alustaladeks on:

– dermatseutiline aktiivhooldusliin

– nanotehnoloogilised toimeained

– täiusliku keemilise koorimise kontseptsioon

– patendeeritud uudsed aparaatsed tehnoloogiad

Dermatseutikumid ehk nahahooldusvahendid, mida kasutatakse naha välimuse parandamiseks omavad ka tõhusat postitiivset füsioloogilist toimet rakutasandil.

Erinevalt tavapärastest kosmeetilistest toimeainetest, jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse ja parandavad ka naha füsioloogilisi protsesse.

Bdr bioloogiline peeling

Peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis samaaegselt valmistab nahka ette Bdr-i hoolduste järgmisteks etappideks.

Selle hooldusega pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud.

Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus.

Bioloogilist peelingut kasutatakse kõigis Bdr- hooldustes, seega see sobib kõikidele nahatüüpidele.

 

Mis on BDR Compact?

Bdr Compact on BDR seade, mille abil teostatakse Bdr  aparaadi hoolduseid, naha mikrolihvimine, naha dermaabrasioon ja naha mesoteraapilist stimulatsiooni. Seadet kombineeritakse erinevate hooldustega, vastavalt kliendi vajadustest, mille selgitab välja iluterapeut.

Mikrolihvimine e. kristallidevaba lihvimine

Mikrolihvimise hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks- vajalike toimeainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse.

Selline Mikrolihvimise meetod sobib kõikidele nahatüüpidele, kuna lihvimise tugevust saab reguleerida tundlikusele vastavalt.

 

 

Mesoteraapiline stimulatsioon

Stimulatsiooni käigus läbi mikrotorgete, toimub stimulatsioon kollageen-elastiinkiudude sünteesile, mille tulemusel paraneb naha verevarustus, naha toonus ja naha elastsus.

Teraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

 

Bdr-i eesmärgiks on kõrgemad hügieeni, ning turvalisuse standardid. Seetõttu on Bdr seadme kasutamiseks loodud teraapiaotsikud kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.

 

Bdr aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest.

Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat.

Efektiivseima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid nahahooldustooteid.

HINNAKIRJA LEIAD SIIT!

LISAKS leiad siit hinnad hoolitsustele!

Soovi korral broneeri palun aeg vastuvõtus!

Telefon + 372 44 65 024 või kirjuta lepanina@lepanina.ee 

Mariliis, Estetic VipLine OÜ-st, ootab Sind hooldusesse juulikuu igal teisipäeval ning neljapäeval!